A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

День пам’яті захисників Донецького аеропорту

16 січня, в Україні відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Всеукраїнський день пам’яті було встановлено за ініціативи українських воїнів, які 242 дні боронили цей стратегічний об’єкт. За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами». Українські кіборги стали символом української мужності, оплотом українського духу.

16:14 17.01.2022

Свято Маланки

Традиційно на свято Маланки в міському Будинку культури за ініціативи ветеранської організації Гребінківщини та міського краєзнавчого музею проводиться вечір відпочинку. Святково вбрані колективи художньої самодіяльності міського Будинку культури, фольклорний ансамбль «Солоспів» Мар’янівського сільського будинку культури, аматори сцени з Слободо-Петрівки, дитячий ансамбль «Співаночка» Центру позашкільної освіти, жіночий колектив «Тополяночка» вітали присутніх веселими українськими щедрівками, запальними піснями та побажаннями, зичили всім здоров’я, миру, благополуччя.

15:47 13.01.2022

Допомога по навчанню з генерації COVID-сертифікатів в Гребінківській міській публічній бібліотеці

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” встановлено на всій території України карантинні обмеження та необхідні обмежувальні заходи, зокрема послаблення деяких обмежувальних заходів при наявності COVID сертифікатів у громадян.

15:28 30.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора