A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

Шануємо тих, хто пройшов пекло війни

Дата: 15.02.2022 17:53
Кількість переглядів: 97

   Сьогодні, 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці завершення виведення військ із Афганістану керівники міста, воїни – афганці та громадськість Гребінківської громади біля пам’ятного знаку вшанували пам'ять усіх тих, хто пройшов пекло війни в Афганістані.

  Війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людейтих, хто безпосередньо знаходився на афганській землі, і тих, хто безмежно тривожними і довгими днями, і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів…

   Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності, є яскравим наслідуванням молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Міський голова Віталій Колісніченко вручив грамоти  воїнам-інтернаціоналістам, які активно проводять роботу по військово-патріотичному вихованню молоді. Проведено панахиду за загиблими та померлими. Відбулася церемонія покладання квітів. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів.

   В Гребінківській міській публічній бібліотеці відбулась відео презентація книжкової виставки-реквієму «Незгоєна рана – Афганістан», година пам`яті «Наш вічний біль – Афганістан». 

  В бібліотечних закладах громади  проведено історичні години та години пам’яті, організовано тематичні виставки книг та фотодокументів.

  Гребінківський міський краєзнавчий музей організував відео презентацію «Вічна пам’ять полеглим, вічна слава живим!»« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора