A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

Новини

День вишиванки - свято, покликане сприяти єдності й процвітанню українського народу

Сьогодні День вишиванки. День вишиванки - свято, покликане сприяти єдності й процвітанню українського народу. Вишиванка - це  краса, здоровʼя і щаслива доля, це код нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності - памʼять роду, вірність і любов. Вишиванка була, є і буде оберегом для кожного з нас. Різноманітні орнаменти  - це не просто красиво, це символи, що оберігають нас, в них - сила, тепло, життя. Тополівська СБФ пропонує годину народознавства «Творіння рук, душі і серця».

13:07 16.05.2024

Сьогодні разом з мільйонами людей усього світу ми відзначаємо День пам’яті та примирення

Сьогодні разом з мільйонами людей усього світу ми відзначаємо День пам’яті та примирення.      Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора спільними зусиллями зупинили десятки країн і народів. Ми знаємо, що перемагає той, хто захищає рідну землю. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучої перемоги сьогодні.      Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир. Та, на превеликий жаль, цю знаменну дату ми зустрічаємо сьогодні зі зброєю в руках. Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агресором. Те, що творять московські так звані військові на українській землі, є геноцидом українського народу, свідомим знищенням нашої нації. Тому сьогодні ми зобов’язані глибоко і остаточно переосмислити історію, нарешті зрозуміти, що ми і московіти завжди були різними і за ментальністю та цінностями. Всі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у Другій світовій та сьогоднішній війні свої життя, чия юність та молодість покладені за право вільно жити у своїй державі.     Земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідну країну.     Щороку це свято служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на мирній землі!     У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І нехай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!      Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вам, вашим рідним та близьким, швидкої перемоги у теперішній війні. Слава Україні! Слава її героям-захисникам!

13:13 08.05.2024

Пісенні мелодії супроводжують нас усе життя

Пісенні мелодії супроводжують нас усе життя. Вони об’єднують любителів співу, гуртують однодумців. Музика надихає, зцілює, розважає. Як писав великий маестро Анатолій Авдієвський : «Українська пісня не дає бути самотнім – ні людині, ні народу. Заспіває молодь – заспіває Україна».  Уже більше 25-ти років в Гребінківському міському будинку культури проводиться вокальний фестиваль – конкурс естрадної пісні «Зорепад» і сьогодні 27 квітня 2024р. вкотре на нашій сцені зустрілася талановита молодь нашої громади, щоб позмагатися і показати свої вокальні здібності та рівень виконавської майстерності.  Конкурсантами були представлені різножанрові вокальні твори. Їм вдалося відкрити для слухачів прекрасний світ пісні , бо українська пісня не залишає байдужим, вона розвивається, завойовує нові вершини і серця. Членам  журі довелося непросто оцінювати  виступи учасників, але в результаті були визначенні переможці в кожній віковій категорії.  ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! І вікова категорія (6-9років) 2 місце – Василенко Матвій ІІ вікова категорія (10-14років) 1місце – Данько Маргарита 2 місце – Соловей Єлизавета 3 місце – Глоба Анастасія 3 місце – Онищенко Єлизавета ІІІ вікова категорія (15-17років) 1 місце – Шурдуба Аліна 2 місце – Бощенко Марина 3 місце – Кривошей Валерія 3 місце Ситник Емма ГРАН-ПРІ конкурсу отримала Квач Таміла. Щиро вітаємо усіх учасників. Нехай цей конкурс стане ще одним доказом ваших талантів і здібностей, нехай у житті на вас чекає ще багато таких виступів  і перемог, хай для вас кожен день дарує вірний стимул і високе прагнення, нехай допомагають боротися за радість і щастя підтримка близьких і друзів.  Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій. Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення такого чудового свята пісні, бо недаремно кажуть, що все минає, а музика – вічна!

17:04 27.04.2024

26 квітня - День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день памʼяті жертв радіаційних аварій та катастроф

26 квітня - День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й… Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять народу зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці події.      Але Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших громадян. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією.   26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.      Шановні учасники ліквідації на Чорнобильській атомній станції! Сердечно бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, життєвої енергії та наснаги, сімейного затишку, щастя, добра та злагоди. Нехай щира людська подяка зігріває ваші серця, опалені загравою Чорнобильської катастрофи...      Пам'ятаймо!

09:02 26.04.2024

Працівники Гребінківського міського будинку культури втілили в життя важливу екологічну ініціативу - висадження молодих дерев липи та кущів ліщини у нашому парку

Сьогодні, у серці нашого міста, працівники Гребінківського міського будинку культури втілили в життя важливу екологічну ініціативу - висадження молодих дерев липи та кущів ліщини у нашому парку. Гребінківський міський парк - це красивий куточок нашого міста, де кожен може знайти свій відпочинок та насолоду в обіймах природи. Це місце, де дитячий сміх лунає поруч із піснями пташок, де лавки заховані серед дерев запрошують на моменти відпочинку та роздумів. Міський парк - це відкрита книга історії міста, де кожен дерев'яний стовбур чи кущ є свідком минулих подій і часів, а нові насадження - обіцянкою майбутнього і нових можливостей для нашої громади.

13:24 09.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора