A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

З Днем народження, Гребінко!

Дата: 06.08.2022 21:12
Кількість переглядів: 63

     Як зазвичай в першу неділю серпня Гребінка відзначає День міста. Це свято улюблене і шановане всіма містянами протягом багатьох років. Але безжалісний агресор позбавив нас можливості зібратися у родинному колі та повноцінно відсвяткувати.

    Сьогодні гребінківців та осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді, вихованці та викладачі Гребінківської дитячої школи мистецтв вітали своєю творчістю в рамках благодійного туру «З вірою у Перемогу».

    «Пісня про Гребінку», яка відкрила концертну програму - гімн нашого міста, авторами є талановиті землячки Ніна Третяк та Наталія Гринь.

    В парку міського будинку культури для дітей були організовані майстер-класи, музей під відкритим небом, де наш поважний земляк Євген Гребінка разом з коханою Мар’яною позував для бажаючих зробити фото.

    Секретар Гребінківської міської ради Людмила Цапенко привітала містян зі святом. Вшанували у хвилині мовчання земляків, молодих воїнів, кращих синів України, які поклали своє життя, захищаючи Україну.

    Продовжуємо допомагати нашим захисникам. Всі бажаючі могли зробити свій внесок на підтримку земляків, які боронять рідну землю від ненависного ворога. Загалом вдалося зібрати 7 тисяч 800 гривень.

Ми згуртувалися, ми стали сильніші, ми сильна нескорена нація! Все буде Україна!
<div class=« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора