A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу

Дата: 14.10.2022 13:55
Кількість переглядів: 60

В День захисників і захисниць України не можна не згадати тих, хто віддав своє життя у боях з московитським ворогом за нашу рідну неньку-Україну, за нас з вами.

З цієї нагоди керівники Гребінківської міської територіальної громади разом з представниками 5-го відділення Лубенського РТЦК та СП в м.Гребінка вшанували пам’ять в хвилині мовчання та поклали квіти до могил наших земляків, які віддали своє життя в боротьбі з ненависним ворогом – Євгена Лукаша, Романа Іванченка, Олександра Назарка, Якима Аронова, Максима Черниша. Посадовці старостинських округів вшанували пам’ять покладанням квітів до могил Осіновського Руслана в с.Тополеве, Жолобецького Володимира та Андрія Черненка в с.Слободо-Петрівка, В’ячеслава Лисенка в с.Сербинівка.

Герої не вмирають! Слава Україні!

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну, саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора