A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

21 жовтня 2022 року – 75-ті роковини від початку проведення радянськими карально-репресивними органами операції «Захід» – масової депортації населення Західної України до Сибіру

Дата: 21.10.2022 14:06
Кількість переглядів: 69

21 жовтня 2022 року – 75-ті роковини від початку проведення радянськими карально-репресивними органами операції «Захід» – масової депортації населення Західної України до Сибіру.
Операція «Захід» – наймасовіша депортація, здійснена радянською владою. Однією з її головних цілей було нейтралізувати діяльність Української повстанської армії та тих, хто їй співчував і допомагав. Протягом доби було вивезено близько 78 тисяч українців до Казахстану та віддалених районів Сибіру.
Це був справжній черговий геноцид українського народу, який був спланований та проведений за наказом Кремля.
Сьогодні в України повторюється трагедія західної України.
Знову відбувається геноцид українського народу, під час кривавої війни, розв’язаною Росією, окупанти вдаються до примусової депортації українців.
Лише за офіційною інформацією, декілька мільйона людей, з них більш як 300 тисяч – діти, були змушені залишити рідні домівки.
Вдумайтеся у ці цифри. Москві, без різниці, які ганчірки висять на баштах Кремля, вона ненавидь Україну та українців. Творить геноцид української нації. Але, надихаючись прикладом воїнів Української повстанської армії, сьогоднішні українські бійці женуть з української землі московських орків, роблять все можливе, щоб більше жоден українець не був депортований зі СВОЄЇ української землі.
Тож пам’ятаємо злочини минулого, вшановуємо жертв злочинних режимів. Робимо все можливе, щоб захисти українців зараз і в майбутньому.
Хай всі українські родини завжди будуть разом на своїй землі!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!

...✍©Гребінківський міський краєзнавчий музей


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора