A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

В останню путь провели захисника Станіслава Гойденка з Покровщини

Дата: 11.11.2022 15:58
Кількість переглядів: 50

В останню путь провели захисника Станіслава Гойденка з Покровщини

Біля рідного дому відбувся траурний мітинг та прощання з нашим мужнім захисником. В останній раз побував у рідному домі наш земляк, Герой – захисник Станіслав Гойденко, котрий помер у госпіталі, від тяжких ран, отриманих у боях на Донеччині. В останній раз рідні зустріли свого сина, чоловіка, батька, брата, друга. Немає таких слів, щоб висловити велику тугу і тяжку печаль. Уся Гребінківська громада щиро співчуває родині захисника.

Під час проведення траурного мітингу усі присутні схили голови і вшанували Хвилиною мовчання усіх тих гребінківців, які заплатили життям за свободу і незалежність нашої Батьківщини. Їхніми іменами будуть названі вулиці та провулки у нашій громаді, також будуть встановлені меморіальні дошки на фасадах закладів освіти, де вони навчалися. Щоб майбутні покоління гребінкківців добре знали наших Героїв – земляків, хто ціною власного життя виборював мир та спокій нашої України.

Усі разом помолилися за упокій мужньої, згорьованої душі Станіслава Гойденка. Багато хороших слів було сказано, багато хто поділився спогадами про земляка під час церемонії прощання.

Адже пам’ять сильніша за смерть. Ми будемо довго пам’ятати, якою дорого ціною нам дається воля, будемо передавати усім наступним поколінням цю важку і болючу пам’ять.

Смерть Станіслава Гойденка – це непоправна втрата не лише для рідних та побратимів, а й для усієї громади і всієї держави.

Схиляємо голови у шані та безмежній подяці перед загиблим Героєм. Вічний спокій душі та слава воїну, який віддав життя за волю та незалежність України!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора