A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

В Гребінківській міській публічній бібліотеці організовано книжкову виставку "Захист Батьківщини святий обов'язок кожного"

Дата: 06.12.2022 11:32
Кількість переглядів: 44

День Збройних сил України – святковий день на честь ЗСУ. Відначається щорічно 6 грудня – у день прийняття 1991 року Закону України "Про Збройні сили України".

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2014 року, та особливо у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Вашого свята! Бажаємо Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.

Ми всі віримо в нашу армію, яка з кожним днем наближає перемогу.

В Гребінківській міській публічній бібліотеці організовано книжкову виставку "Захист Батьківщини святий обов'язок кожного".« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора