A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

Зимові вечорниці «На Маланки та Василя»

Дата: 13.01.2023 15:40
Кількість переглядів: 62

Не відбере війна у нескореного українського народу українських традицій! Кульмінацією новорічно-різдвяних свят є свято Маланки, яке відзначають напередодні Старого Нового року і Василя. Сьогодні міський будинок культури гостинно вітав на зимових вечорницях « На Маланки і Василя» в імпровізованій різдвяній хаті жителів нашої громади. Колоритно вбрані колективи художньої самодіяльності міського будинку культури, Короваївського сільського будинку культури, хоровий колектив «Криниця» з села Овсюки, аматори сцени з Слободо-Петрівки, жіночий колектив «Тополяночка», почаївські запальні дівчата вітали присутніх українськими щедрівками, веселими піснями та побажаннями щастя, здоров’я, добробуту та неодмінно Перемоги! Дитячий ансамбль «Джерельце» Гребінківської дитячої школи мистецтв разом з викладачами заспівали безсмертного «Щедрика».

З початком війни Гребінківська громада згуртовується та продовжує збір коштів на підтримку наших мужніх воїнів, які захищають нас від ненависного ворога. Щедрівками на святкуванні Маланки і Василя зібрали 10 тис.305 грн.

Дякуємо за підтримку та участь у заході заклади освіти та культури громади, Гребінківську дитячу школи мистецтв, ветеранську організацію Гребінківщини та всіх, хто долучився до підтримки ЗСУ.

На порозі переможний рік!

Не здолати українців повік,

Не знайти такого роду ніде,

Перемога в Україну іде!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора