A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

У граніті, у бронзі, у серцях…

Дата: 09.02.2023 15:51
Кількість переглядів: 61

У граніті, у бронзі, у серцях…

Саме такого знаємо ми нашого земляка Героя Радянського Союзу Григорія Сергійовича Кагамлика. 9 лютого виповнюється 100 років від дня народження та 80 років його подвигу.

На честь Г. С. Кагамлика у с. Слободо-Петрівка та м. Гребінка встановлені пам'ятники, на фасаді будинку сільської школи, де він навчався, у 1960 р. відкрито меморіальну дошку.

Сьогодні з цієї нагоди посадовці Гребінківської міської ради разом з ветеранською організацією вшанували пам’ять та поклали квіти до пам’ятників Героя в м. Гребінка та на його батьківщині в с. Слободо-Петрівка.

Через десятки років на українську землю знову прийшла кровопролитна, жорстока війна, яка забирає мужніх, молодих, відданих, талановитих. Майже рік наші захисники боронять нас від ненависного ворога.

У хвилині мовчання згадали наших воїнів-земляків, які ставши на оборону незалежності та суверенітету нашої країни, віддали найцінніше – своє життя…

Герої не вмирають вони житимуть в наших серцях, допоки не згасне пам’ять про них: Григорій Кагамлик, Євген Лукаш, Вячеслав Лисенко, Дмитро Писаренко, Роман Іванченко, Олександр Назарко, Руслан Мороз, Яким Аронов, Руслан Осіновський, Володимир Жолобецький, Максим Черниш, Олексій Устинов, Євгеній Овраменко, Артем Федоренко, Руслан Баран, Станіслав Гойденко, Олег Цехоня, Олександр Бондарєв. Пам’ятаємо! Слава Героям!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора