A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

Ми віримо у визволення українського Криму!

Дата: 07.03.2023 12:54
Кількість переглядів: 93

26 лютого 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ №58/2020 «Про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Дев'ять років тому диверсійні групи рф почали спроби захопити Крим. 26 лютого 2014 року, на заклик Меджлісу кримськотатарського народу, до Верховної ради Автономної Республіки Крим прийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України.

Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель Автономної Республіки Крим увійшли регулярні військові формування рф.

18 березня стало кульмінаційним днем усієї операції рф з анексії Криму, запланованої російським президентом ще у 1991 році. Росія ніколи не полишала надії відібрати в України Крим.

«Спротив не покидав окупований півострів протягом 9-ти років. Від мітингів до одиничних демонстрацій, від акцій протесту до героїчних вчинків українських військових, яким попри загрозу, вдавалося тримати оборону флоту та навіть забрати деяку військову техніку від загарбників. Це була не лише окупація, це був початок війни», - йдеться у повідомленні.

Рік тому російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, і тепер увесь український народ мужньо відстоює свою свободу, спротив триває.

У Гребінківському міському краєзнавчому музеї відбулось засідання круглого столу «Крим – біль кожного українського патріота» приурочене Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

В обговоренні взяли участь завідуюча Гребінківським міським краєзнавчим музеєм Людмила Безвиненко, зберігач фондів музею Надія Фальківська, а також запрошені гості: Катерина Орос, Олена Наталенко, Катерина Сотниченко, Євдокія Бичова, Валентина Рябокінь та актив Гребінчиної світлиці.

Ми віримо у визволення українського Криму!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора