A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2023 17:30
Кількість переглядів: 38

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм, борцем за визволення українського народу.

Пройшло 209 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

Тарас Шевченко все своє життя та талант присвятив українському народу: своїм сучасникам і нащадкам. З його творів видно, що він і справді дуже тужив за Україною. Адже життя поета було пов’язане з численними випробуваннями, зокрема з його засланням у Сибір, де він перебував більше 10 років.

А самих росіян у багатьох творах Тарас Григорович описує як жорстоких і безжалісних панів, які тероризують український народ. Чи не найбільше він критикував саме політику росії щодо України.

Шевченкове

«Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!»

– для кожного має і сьогодні сенс. Ми обов’язково поборемо! Адже правда на нашому боці.

Загарбники можуть нищити нашу інфраструктуру, розстрілювати наші пам’ятники, Проте їм ніколи не зламати наш сильний український дух. Як казав класик:

«І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора