A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури і туризму
Гребінківської міської ради

Звітний концерт найкращих колективів Гребінківської територіальної громади "Де згода в сімействі"

Дата: 16.06.2024 20:55
Кількість переглядів: 28


16 червня 2024 року, в Гребінківському міському будинку культури, у рамках Обласного огляду-конкурсу, відбувся благодійний заключний звітний концерт найкращих колективів Гребінківської територіальної громади "Де згода в сімействі", присвячений 255-річчю від дня народження видатного письменника Івана Петровича Котляревського.

Зразковий хореографічний колектив "Забава" та Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Джерельце" підтверджували свої статуси "Зразкового". Колективи Гребінківської дитячої школи мистецтв вражали глядачів своєю майстерністю та талантом. Самодіяльний народний хоровий колектив "Берегиня" Гребінківського міського будинку культури з натхненням виступав на сцені, демонструючи високий рівень виконавської майстерності, та захищали свій почесний статус "Народного".

Виступи аматорів залишили незабутні враження у глядачів, даруючи кожному присутньому особливу атмосферу, сповнену теплом та культурною спадщиною. Благодійний захід став не лише святом мистецтва, але й значущою подією для всіх, хто прагне зберігати та примножувати культурні традиції нашого краю.

Дякуємо всім учасникам ярмарки, які приготували таку кількість різноманітних смаколиків та виробів ручної роботи. Завдяки їхньому таланту та зусиллям, всі бажаючі та небайдужі мали можливість долучитися до збору коштів на підтримку Збройних Сил України, загалом зібрали 16 200 грн і ці кошти будуть спрямовані на підтримку наших земляків - захисників. Ми також висловлюємо щиру вдячність нашим захисникам за можливість проводити такі заходи, які об’єднують громаду та підтримують наших героїв.
 

Текст – ©Тетяна Худолій
Перейти до перегляду цифрових матеріалів


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора